Investīcijas

31. augusts 2013

2013. gadā Piejūras ražotnes būvniecībā un iekārtās tika ieguldīti vēl €3 miljoni. Jaunās investīcijas ļauj ražotnei paplašināt savu darbības spektru un radīt jaunas delikateses.

Mēs secīgi modernizējam mūsu ražotni ar pasaulē labākajām un profesionālākajām iekārtām, lai celtu ražotnes jaudu un vairotu produkcijas dažādības iespējas. Pēc modernizācijas pabeigšanas, ražotnes jauda ļaus iepildīt līdz 3000 burciņām stundā un ražot līdz 1,5 milj. bundžu mēnesī

Amberfish modernizētajā ražotnē ir aukstā un karstā kūpinātava, cepšanas, pildīšanas, panēšanas, saldēšanas, griešanas, pasterizēšana, sterilizēšanas un iepakošanas iekārtas. Līnijas un agregāti, kas dod mums iespējas pagatavot un iepakot produktus atbilstoši jebkurai gaumei un ikvienai izlolotai pasakai.

Šobrīd mūsu lielākais lepnums un meistaru lolojums ir šprotes eļļā un mencu aknas. 2013. gada rudenī Amberfish pasaku grāmatu papildinās krietns pulks jaunu tēlu: store, lasis, menca, tuncis, sardīne, siļķe, sardinella, skumbrija, mīdija, kalmārs, garnele un citas zivis, kas mācēs stāstīt aizraujošus jūras stāstus.

SIA "SFT SeaFood", Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046 Latvija.

Tālrunis Rus/Lv: +371 27 719 930, Ang: +371 26 781 636, E-pasts sales@sftseafood.com