SIA Piejūra tirdzniecības misija uz Baku - ārējo tirgu apgūšana

22. novembris 2014

“SIA Piejūra” turpina paplašināt tirgu un piedalās starptautiskajā kontakbiržā Azerbaidžānā, Baku. Brauciens tika īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru projekta „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros, ko līdz finansē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Līgums noslēgts 03.11.2014 līguma Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/66/017.

22. maijā Baku Expo Centrā notika 20. ikgadējā Azerbaidžānas Starptautiskā pārtikas nozares izstāde “WorldFood Azerbaijan 2014”. Izstādi organizēja Iteca Caspian LLC un ITE Group Plc sadarbībā ar Azerbaidžānas Lauksaimniecības ministriju. “WorldFood Azerbaijan 2014” ir atzīta par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Azerbaidžānas pārtikas nozarē.

Izstāde sniedza iespēju “SIA Piejūra” meklēt jaunus starptautiskus sadarbības partnerus un stiprināt esošās attiecības, kā arī prezentēt jaunos produktus: skumbrijas, siļķes un laša filejas grupu konservus, kā arī dažāda veida auksti kūpinātās laša filejas, kā piemēram ar dillēm un garšvielām. Jaunie produkti tika prezentēti zem Amberfish zīmola, kas ir “SIA Piejūra” radīts zīmols, kas jau vairākus gadus ir viens no iemīļotākajiem Latvijas zivju produktu ražotājiem.

Izstāde sniedza unikālas iespējas, jo tā apvienoja dažādu industriju speciālistu no pārtikas nozares – iekārtu, pārtikas, dzērienu un iepakošanas iekārtu ražotājus. Starp dalībniekiem bija lauksaimniecības nozares līderi no Austrijas, Beļģijas,  Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Anglijas, Vācijas, Indijas, Kanādas, Amerikas, Turcijas, Francijas un Japānas.

 

Plašāka informācija par projekta ieviešanu ir pieejama LIAA mājas lapā http://www.liaa.gov.lv

SIA "SFT SeaFood", Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046 Latvija.

Tālrunis Rus/Lv: +371 27 719 930, Ang: +371 26 781 636, E-pasts sales@sftseafood.com