Mēs te, Latvijā, dzintara karaļvalstī, esam tik traki uz zivīm, ka sen vairs nerunājam par garšvielām vai pagatavošanas metodēm. Mēs stāstam pasakas un saceram teikas par zivīm un zivtiņām, drosmīgiem zvejniekiem un skaistām meitenēm, kas māk pagatavot jūras veltes tieši tik gardi, lai mūs slavētu tuvu un tālu.

Tieši tāpēc – šīs zivju kaislības dēļ, radīts zīmols Amberfish*. Ar atsauci uz Latvijas senajām gatavošanas tradīcijām, izcilu garšas kvalitāti un cieņu pret vērtīgāko no Baltijas jūras dārgumiem – dzintaru. 

 
 

Katrs produkts, ko jums pasniegsim, nebūs vienkārši izcila delikatese. Tās būs skaistas pasakas. Lai jūs sajustu, cik traki aizrāvušies esam.

Meet us in Japan-Latvian National stand: Hall 2, Booth 2E40

We would like to inform you that  FOODEX JAPAN 2020 will take place March 10-13, 2020 at Makuhari Messe, Japan.

Although we will not have a booth at the 2020 FoodEx, we kindly invite you to the show and meet us 1-on-1 Hall 2, Booth 2E40 to discuss possible future cooperation with our traditional artisan Baltic sardine products.

* Amberfish ir zivju pārstrādes uzņēmuma ( iepriekš SIA "Piejūra" ) radīts zīmols, kas jau vairākus gadus bijis viens no iemīļotākajiem Latvijas zivju produktu ražotājiem.

 

SIA "SFT SeaFood", Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046 Latvija.

Tālrunis Rus/Lv: +371 27 719 930, Ang: +371 26 781 636, E-pasts sales@sftseafood.com