Skaties šeit kā top pasakas

Mūsu meistari, labākie pasaku teicēji piekrastē, māk uzburt maģiskus produktus – zivju konservus, kas veikli atrod savus pastāvīgos cienītājus. Mūsu pasaku grāmatā ierakstās gan šprotes, siļķes, sardīnes un sardinellas, gan tādas augstvērtīgas zivis kā lasis, menca, store un tuncis, kā arī jūras veltes mīdijas, kalmāri un garneles. Katra jūras iedzīvotāja stāsts ir unikāls un neatkārtojams, katram ir savs raksturs un piedzīvojums.

It viss, ko gatavojam, ir ekoloģiski tīrs. Benzopirēna saturs mūsu produktos ir vairākkārt zemāks par noteikto normu, jo mūsu lielākā vērtība ir produkta kvalitāte. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes, svaigas un nesasaldētas izejvielas. Modernizētajā ražotnē ir pasaulē atzītāko ražošanas iekārtu zīmolu agregāti- aukstā un karstā kūpinātava, cepšanas, pildīšanas, panēšanas, saldēšanas, griešanas, pasterizēšana, sterilizēšanas un iepakošanas iekārtas. Mums ir līnijas un agregāti, kas dod iespējas pagatavot un iepakot produktus atbilstoši jebkurai gaumei un ikvienai izlolotai pasakai.

Mēs ražojam gan sev, gan citiem, radot produktus pēc pasūtījuma. Mūsu gardās zivis var tikt pasniegtas jums tīkamās kārbiņās vai burciņās, aizvalcētas visu veidu vāciņiem un personalizētas ar dažādām etiķetēm. Pasūtītājs var lietot gan mūsu zīmolu Amberfish, gan ražotnes vārdu, gan pats savu zīmolu.

Uzņēmuma jauda ir aptuveni: zivju konservi - 50 000 dienā, 1,5 miljoni mēnesī; auksti kūpinātais lasis - 1,3 tonnas dienā, 40 tonnas mēnesī; saldētie zivju produkti - 3,3 tonnas dienā, 100 tonnas mēnesī. Uzņēmuma eksporta apjomi 2013. gadā sastādīja 3 838 661 EUR, bet 2014.gadā jau 4 860 694 EUR. Mēs eksportējam aptuveni 98% no savas saražotās produkcijas, tādējādi izvedot pasaulē daudzus miljonus mūsu skaistāko Baltijas jūras pasaku.

SIA "SFT SeaFood", Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046 Latvija.

Tālrunis Rus/Lv: +371 27 719 930, Ang: +371 26 781 636, E-pasts sales@sftseafood.com